תקלה חדשה במשחק גורמת לכך שמאמנים משאירים פוקימון שלא בקע מהביצה במכון וכך הופכים לבלתי מנוצחים

תקלה חדשה במשחק פוקימון גו גורמת לכך שמאמנים מצליחים להשאיר את הפוקימונים שלהם במכונים לזמן בלתי מוגבל במכונים וכך יכולים לאסוף עד אינסוף pokecoins (מטבעות במשחק).

אם עד עכשיו רוב הבאגים במשחק נבנו מתקלות קטנות שניתנות לפתירה ושלא מזיקות או מפריעות למהלך משחק תקין, התקלה הזו לא רק תשפיע על שחקן מסויים באופן אישי אלא על קבוצה שלמה של שחקנים.

לאילו ממכם שעדיין לא יצא להיות עדים של ממש לתקלה, נרחיב. הבאג החדש במשחק, נותן בעצם למאמנים לשים ביצים שעדיין לא בקעו במכון, וכך בעצם לא באמת קיים פוקימון שאפשר להילחם בו.
במילים אחרות, רק אותה הקבוצה תוכל להילחם במכון, ולהעלות בו את השלבים, ברגע שיגיע שחקן מקבוצה אחרת, יוכל להילחם במכון, עד אשר יגיע לפוקימון ביצה. שבו או לא יוכל להילחם מכיוון שהמשחק יזרוק אותו החוצה או שיוכל להילחם אבל לא יוכל לעולם לנצח, מכיוון שהפוקימון עדיין אינו בקע מהביצה.
מה שבעצם גורם לעניין לבעייתיות היא שלביצים אין כלל cp ועל כן נותן סוג של תואר מאסטר או מלך למי שבאותה הקבוצה ונמצא במכון.

נראה שלחברת Niantic יש עוד כמה בעיות במשחק לפתור עד שיוכלו להתפנות ולתקן את הבעיה הזו. בינתיים אנחנו רק יכולים לקוות שביצי המכונים לא יהפכו למגפה ושנוכל להמשיך לצפות במכונים משנים את צבעי הקבוצות מפעם לפעםץ

תגובות

תגובות

‎השארת תגובה

‎כתובת הדוא״ל לא תפורסם‫.‬