מדריך הורדת פוקמון גו באנדרואיד וגלקסי

הכנו לכם מדריך להורדת המשחק פוקמון גו גם לאנדרואיד, תהנו…

בשלב הראשון: בדקו שהטלפון מתאים להרצת המשחק: כדי להתקין את המשחק בגרסת האנדרואיד נדרש מכשיר בעל גרסה 4.4 ומעלה של מערכת ההפעלה. אם מדובר בטאבלט נדרש חיבור סלולרי לאינטרנט כלומר וויאי פיי

2. פתחו את אפליקציית ההגדרות של המכשיר וחפשו את איזור הגדרות האבטחה. יש לסמן את אופציית Unknown Sources שפותחת את מערכת ההפעלה להתקנת אפליקציות ממקורות שאינם חנות האפליקציות הרשמית של גוגל. חשוב לשים לב שהפעלת האופציה הזו משאירה את המכשיר חשוף לסיכוני אבטחה ולכן מומלץ לבטל אותה לאחר סיום ההתקנה – המשחק ימשיך לפעול ללא שינוי.

3. חפשו בגוגל ממכשיר הטלפון את קובץ ההתקנה (apk) של המשחק. חשוב לשים לב שמורידים אותו מאתר אמין כמו APKMirror כדי לצמצם את החשש לוירוסים. מספר הגרסה הנוכחי הוא 0.29, מ-6 ביולי, ושם האפליקציה הוא Pokemon GO.

4. הורידו את הקובץ למכשיר. במהלך ההורדה תופיע הודעה המזהירה "the type of file can harm your device, do you want to keep anyway?". יש ללחוץ על OK.

5. לאחר שההורדה הסתיימה הקליקו על הנוטיפיקציה (Download Complete) כדי להתקין אותו. במסך המציג את רשימת ההרשאות שהאפליקציה דורשת יש ללחוץ על כפתור Install. לאחר מכן האפליקציה תותקן, כאשר בסיום התהליך ניתן ללחוץ על כפתור Open כדי להפעיל אותה מיידית או Done כדי לסיים את ההתקנה ללא הפעלתה.

6. לאחר סיום ההתקנה הפעילו את האפליקציה, הירשמו באמצעות חשבון גוגל או פיתחו חשבון ייעודי דרך מסך ההרשמה במשחק והתחילו לשחק.

הערה: מדריך זה נכתב באמצעות מכשיר סמסונג גלקסי S5 המריץ את אנדרואיד 5.0.1. במכשירים שונים עם גרסה שונה של אנדרואיד התהליך עשוי להיות שונה, כאשר אפליקציות שונות כמו אפליקציות אבטחה חיצוניות עלולות להפריע לתהליך.

אנו מדגישים שהורדת והתקנת גרסאות לא רשמיות של פוקימון GO (ואפליקציות אנדרואיד באופן כללי) ממקורות שאינן חנות גוגל פליי עלולה לסכן את מכשיר הטלפון של המשתמש והמידע האישי שלו, ולחשוף אותו לנוזקות שונות, פריצות למכשיר, גניבת סיסמאות, מספרי כרטיסי אשראי ופרטים רגישים אחרים והשתלטות של האקרים על חשבונות הג'ימייל, הפייסבוק ושירותים אחרים.

למדריך נוסף מוזמנים ללחוץ כאן

תגובות

תגובות

‎השארת תגובה

‎כתובת הדוא״ל לא תפורסם‫.‬