העדכון החדש – פיצ׳רים מושבתים פוקימונים חדשים ועדכוני מזג אוויר

כפי שוודאי רובכם שמעתם, בעדכון האחרון התווספה מערכת מזג אווי דינמית ופשוטה למשחק. מטרת המערכת היא ראשית כפי שרשמנו בעדכון הקודם – להפוך את המשחק קרוב יותר למציאות והמטרה השניה והאולי קצת פחות מעניינת (לפחות את הקהל הישראלי) היא שמירה על השחקנים.

העדכון משפיע על הפוקימונים אותם אנו תופסים במשחק ועל הכוח שלהם דוגמא לכך היא פוקמוני מים אשר כבר עכשיו מופיעים בגשמים בכמויות גדולות יותר וברמת cp וחוזר גדולה יותר מאשר בימי שמש.

נחזור רגע למטרת העדכון של מפתחי המשחק פוקימון גו. המטרה של העדכון היא לשמור עליכם השחקנים, אחרי אינספור תקריות ואסונות שקראו עקב המשחק, בעדכון האחרון התווספו מספר שיפורים שייגרמו לחלקים במשחק לא לעבוד בזמן סופות שלגים או חום קיצוני. המטרה היא שהמאמנים ישארו בבית בימים קשים ולהקטין את גל ״אסונות פוקימון גו״ שמכה בכל העולם.

לצערם של מפתחי המשחק, התראות מזג האוויר, לא החלקים המושבתים ולא האזהרות אינם מעניינים את השחקנים שאוהבים את האקסטרים שבמשחק. והמשחק הפך לאסטרימי יותר עבורם ורצון ללכות בסופות השלגים את הפוקימונים החזקים יותר, גרם למאות שחקנים בפילדלפיה לצאת באמצע סופת שלגים לציד פוקימונים.