מדריך – לשנות/לעבור לקבוצה אחרת במשחק

במשחק פוקימון גו ישנם שלוש קבוצות :
הקבוצה הכחולה Team Mystic , הקבוצה האדומה – Team Valor, והקבוצה הצהובה – Team Instinct – כל קבוצה במשק מייצגת את אחת מהציפורים האגדתיות בפוקימון גו, בזמן המשחק, ברגע שנגיע לשלב 5, נצטרך לבחור קבוצה, ומאותו הרגע לא נוכל לשנות אותה.
לרוב בחירת הקבוצה הוא רגע לא כל כך מרגש ולא תמיד הכי ברור, לרוב זה ייקרה בפעם הראשונה שנלחץ על המכון. ולא תמיד כל שחקן/מאמן מתחיל מבין את משמעות בחירת הקבוצה, אבל הבחירה הזו תלווה אותנו לאורך כל המשחק.

אנחנו ממליצים לא לעבור סתם ככה קבוצה, אבל אם באמת קרה שמסיבה זו או אחרת אתם לא מתחברים לקבוצה שבחרתם או לחילופין בגלל חברים/משפחה או מכל סיבה כזו או אחרת רוצים לעבור לקבוצה אחרת, זה אפשרי! , וישנם מספר דרכים לעשות זאת.

דרך מספר 1:
פותחים דפדפן כרום בדגש על כרום(של גוגל.. כן, כן זה שתמיד תוקע את המחשב ושמהרגע שמורידים אותו בחיים לא יעבוד לנו שום דפדפן אחר)
נכנסים לקישור http://sh.st/Lyni6 לוחצים על SKIP THIS ADD -> ומישם אני כבר לא חושבת שיש יותר מידי מה להסביר, טופס די פשוט, למלא את כל הפרטים וכמו כן בסוף ללחוץ על ״שלח״.

צילום מסך 2016‏.08‏.02 ב‏.20.29.56

דרך 2: – לא בטוחה
יש בדיוק לאותו הטופס קישור שנראה כמו פישינג (טופס לא אמיתי) בכתובת –
https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/requests/new?ticket_form_id=319988
מוזמנים לנסות את הקישור ולכתוב לנו שנדע.

דרך 3:
בפניה מסודרת התקבלה התשובה שכרגע האופציה להחלפת קבוצה במשחק פוקימון גו סגורה, זאת על מנת לא ליצור עומס בצבע קבוצה מסויים ושכח המשחק יחליט מי ״טוב יותר״ בנוסף נאמר שבעתיד אופציה זו תהיה פתוחה ותעלה כ- 100$ לכל מעבר בין קבוצה לקבוצה.

דרך 4:
תמיד ישנה הדרך הקצת פחות מתוחכמת, והיא מתאימה בעיקר או לשחנים מתחילים או כאלו (כמוני) שאוהבים לחקור.
לפתוח פשוט עוד חשבון משתמש 1 או שניים ולבחור בצבע קבוצה אחר. כך שנוכל תמיד להתנייד בין קבוצה אחת לאחרת.

תגובות

תגובות

‎5 תגובות

‎השארת תגובה

‎כתובת הדוא״ל לא תפורסם‫.‬